Рамки для фотошопу

Фотографії - це прекрасна пам'ять на довгі роки. У минулі часи складалися цілі сімейні фотоальбоми, які із задоволенням проглядалися усіма членами сім'ї, родичами і демонструвалися гостям. З розвитком інформаційних технологій формат фотографії перейшов в цифровий, і тепер вони становлять гігабайти інформації на комп'ютері практично кожної людини.

У всі часи фото намагалися якось прикрашати. Раніше це були ажурно оброблені краї, будь наклейки на фотоальбомах. Красиві рамки для фото в якості декорування інтер'єрів використовуються і донині. Однак тепер з'явилася можливість прикрашати рамками не тільки роздруковані фотографії, але і зберігаються в цифровому вигляді. Таку можливість надають нам шаблони для фотошоп, в якому можна прикрасити будь-яку фотографію в тематичному стилі.

Сьогодні на багатьох ресурсах можна скачати шаблони для фото, але тільки у нас ви знайдете найширший набір різних рамок самої широкої тематики у форматі psd. Ми гарантуємо високу якість всіх фоторамок, які ви потім можете роздрукувати в будь-якому, навіть самому великому розмірі.

У нас зібрані рамки для фотошоп самих різних стилів і тематик. Ви можете оформити як дитячі фотографії, так і ваші власні - сімейні, весільні, відзняті на природі або в будь-яких інших ситуаціях: для кожної фотографії у нас знайдеться добірка підходящих рамок.

Рамки для фото молодят і закоханих

Категорія рамок для двох закоханих сердець - найпопулярніша. Сюди відносяться фотографії, зроблені в романтичні моменти вашого життя, які гідні гарного обрамлення. Оформивши ваші фото підходящої рамкою, завжди при перегляді її в майбутньому, ви будете відчувати особливі почуття ніжності до тих моментів, в які воно було зроблено.

Рамки для фото з весілля - це особлива категорія. Весільні фотографії так і просять красивого оформлення. Для додання їм ще більше романтичності і ніжності ви можете підібрати у нас підходящі рамки для фотошоп і прикрасити ними ваші улюблені весільні фото.

Шаблони для фото портрета

Портрет - один з найбільш поширених форматів фотографії. Але він досить нудний, якщо зроблений у звичайній обстановці, без спеціального оформлення. Ми пропонуємо вам виправити цю помилку і підібрати фоторамки для ваших портретних фотографій. З ними кожне фото заграє по-новому, придбає особливий сенс і буде виглядати ще гарніше.

Портретні фотографії, вставлені в спеціально підібрані за тематикою рамки для фото, можна використовувати як завгодно - зробити заставкою на монітор, роздрукувати і повісити на стіну або поставити на робочий стіл, завантажити в соціальні мережі і так далі.

Фоторамка для дітей

Дитячі фотографії завжди викликають особливі почуття розчулення. А якщо їх прикрасити красивою рамкою, то вони придбають ще більше миловидності і ніжності. Ваша дитина в оточенні мультяшних і казкових персонажів буде виглядати ще більш мило і чарівно. А йому самому, коли він трохи підросте, буде цікаво побачити себе в такій веселій компанії.

Тільки у нас - фоторамка для будь-якої фотографії

У нас зібраний найширший асортимент різних фоторамок на самий різний смак, до різних фотографій - сімейним, індивідуальним, дитячим, весільним, словом, зовсім будь-яким. Ми можемо запропонувати вам не тільки велика різноманітність рамок, а й їх високу якість і сумісність з найпопулярнішою програмою фотошоп - всі рамки у нас представлені у форматі psd.

Не варто сумніватися і довго думати - запрошуємо вам самим особисто ознайомитися з великим вибором різних шаблонів для фотошоп, за допомогою яких ви зможете самостійно, без допомоги дизайнерів красиво і зі смаком оформити будь-які ваші фотографії або здивувати красивою рамкою друзів і рідних.
30 серпня, 2014

В архіві 7 різних шаблонів рамок, які можуть послужити як основою для сторін диска, так і основою для Вашого поздоровлення на весілля. Стилізовані під старовину. Між білим шаром і рамкою можна розмістити також фото.
Lougy Коментарі (0) Завантажити
20 серпня, 2014

Універсальна рамка для фотографії в жовтих тонах осені. Гарно підійде для шкільних фото та знімків відповідної пори року. Формат: PSD, JPEG, PNG. Архів – 14,2 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
13 липня, 2014

Металева рамка під старовину прикрасить фотографії як весільні так і сімейні. Яскравий фон підкреслює святковість. При бажанні можна відредагувати. Формат: PSD, JPEG. Архів – 1,1 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
09 липня, 2014

Зроблена під морську тематику. Більше підійде для фото дівчинки. Гарно впишеться в альбом з фотографіями про відпустки. Формат: PSD, JPEG, PNG. Архів – 13,4 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
07 липня, 2014

Оформлена у вигляді рамки з ракушок та піску. Підійде як для дитячого так і дорослого фото. Можна використати як обгортку для альбому з фотографіями про відпустки. Формат: PSD, JPEG, PNG. Архів – 40,6 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
28 червня, 2014

Маки – це ті польові квіти, які завжди піднесуть настрій та гарні спогади про літо. Рамка підійде для фото людей будь - якого віку та статті, гарно впишеться в інтер’єр. Формат: PSD, JPEG, PNG. Архів – 4 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
27 червня, 2014

Оформлена квітами та рамкою в потертому, старому вигляді. Для фото в такому ж форматі. Можна доповнити зображенням зі шматком тканини у вигляді мішковини. Формат: PSD, JPEG, PNG. Архів – 20,5 MБ.
Aurini Коментарі (0) Завантажити
1
Додавайте на сайт свої роботи в фотошопі.
2
Рекламуйте себе і свої послуги.
3
Отримуйте гроші за додані файли.